Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2020 » Грудень » 18 » тиждень іноземних мов
15:20
тиждень іноземних мов

У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 пройшов тиждень іноземних мов. Тематика заходів і уроків була різноманітною.

У початковій школі вчителі шкільного методичного об’єднання Шаповалова Тетяна та Ясинська Юлія поринули із дітьми у новорічну атмосферу й познайомили дітей із традиціями святкування Різдва й Нового року у Великій Британії, створили іграшки власноруч й прикрасили ялиночки.

Для учнів старшої школи Богданцева Лариса провела вікторину «Дивовижна Британія» й розкрила дітям таємниці й цікаві факти про країну. На літературному уроці «Ч. Діккенс «Різдвяна пісня» учитель нагадала про швидкоплинність часу, який не слід марнувати, а треба поспішати робити добрі справи.

Учитель Горбажий Ірина вкотре нагадала учням про те, що здоров’я – найбільший скарб на відкритому уроці з теми «Здоров’я. Здоровий спосіб життя».

Пухальська Тетяна разом із 6 класом провела «Інтелектуальний марафон»: тих, хто програв, не було, всих нагороджено грамотами.

Вчителі німецької мови Дронова Галина та Крючкова Катерина із молодшими школярами співали Різдвяні пісні німецькою мовою, з учнями середньої школи готувалися пригощати гостей з Німеччини, складаючи рецепти улюблених страв, а також дізналися багато про визначні місця Німеччини у вікторині з країнознавства.

Неклеса Валентина, учитель французької мови, під час віртуальної подорожі до Парижу провела екскурсію площами міста.

Попереду ще багато цікавого, тож “Let’s study foreign languages!”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 25 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]