Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2016 » Жовтень » 31 » Тиждень початкових класів
11:01
Тиждень початкових класів

«Сузір’я початкової школи -2016!»

   Дім починається з фундаменту, а Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 починається з її початкової ланки, яка приймає дитину такою, як вона є, і допомагає їй ставати розвиненою, освіченою людиною. Наша початкова школа – це школа радості і хвилювань, це перша сходинка до храму науки, царство творчої думки, шлях до відкриттів.

   З 24 по 28 жовтня у нашій школі проходив Тиждень початкових класів під назвою «Сузір’я початкової школи -2016!» який передбачав розвиток творчих здібностей учнів, можливість продемонструвати індивідуальні можливості учнів як в навчальній, так і в художньо-мистецькій діяльності. Девіз тижня :

«Ми повинні дитину побачити,

Не пройти, не минути, розкрити.

Тож, маленька Людино, щасти тобі,

Виростай і мужній, вчись творити».

   Кожен день мав певне спрямування:

24 жовтня - Відкриття Тижня

Відкриття Тижня початкових класів. Урочиста лінійка. Відкриття дошки пошани початкових класів «Наша гордість»
Весела майстерня книжок-саморобок.

25 жовтня - День безпеки життєдіяльності

Вікторина «Подорож до країни Дорожніх знаків» (1-2кл)
Вікторина «Знавці правил протипожежної безпеки» (3-4кл)

Конкурс малюнків щодо попередження нещасних випадків (1-4 класи)

26 жовтня - День природознавства

Конкурс саморобок «Осінь золота подарунки принесла» (1-4кл)
Конкурс загадок «У царстві природи» (1-4кл)
Відкритий урок з читання у 4 класі (Абрамюк Т.Л.)

27 жовтня - «І сувора, й солов’їна Математики країна…»

Урок математики у 3 класі (Корабельник В.Ю)
Математичний КВК у 3 класі (Сурова Н.М.)

28 жовтня - Закриття Тижня початкової школи

Урочисте закриття Тижня. Нагородження переможців.

   Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися у учнівських колективах. Їх режисерами-постановниками виступали класні керівники. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити Тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Понеділок

   Ранок… Фойє школи заповнене учнями та вчителями. Батьки здивовано озираються навкруги, вони не можуть зрозуміти, що сталося, зупиняються і не мають змоги йти далі, стоять, мов заворожені. Що відбувається ? Все просто, у нас лінійка відкриття – відкриття Тижня початкової школи. Море задоволення, купа емоцій, гарний настрій та заряд енергії на цілий тиждень отримують дітлахи від такого дійства.Учні початкових класів вітають всіх присутніх з початком Тижня, керівник методобֹ’єднання ознайомила з планом роботи.

   Учні 4-А класу запросили в захоплюючу мандрівку у «книжкове царство», організували екскурсію до бібліотеки «Екскурсія до міста Читайликів». Учні декламували вірші , співали пісні про книги, у казковій формі ознайомили всіх присутніх з книжковою лікарнею. Бібліотекар повернув дітей у ті часи, коли з’явилася книга. Свято завершилось, всі присутні отримали «Поради читачеві» та саморобні закладки.

   Під враженнями екскурсії до бібліотеки учні взяли активну участь у конкурсі книжок-саморобок «Весела майстерня книжок-саморобок». Яких книг тут не було! Скоромовки і загадки, вірші і прислів’я, оповідання і власні казочки. Всі книжечки були цікаво та естетично оформлені, милували око та зацікавлювали, як дітей школи так і гостей.

   Найефектніше в рекреації початкової школи виглядала дошка пошани «Наша гордість», яку відкрили на святковій лінійці. Учні всієї школи зможуть побачити «зірочок» початкової школи.

Вівторок

   Виховний захід «Знавці правил протипожежної безпеки» проведений у 3-А класі допоміг дітям зрозуміти , як треба правильно поводитися на дорозі при переході , які правила вони постійно мають пам’ятати.

   Учні школи оцінили не тільки художні здібності, а і знання малечі на виставці малюнків щодо попередження нещасних випадків.

Середа

   Виховання соціально активної особистості, яка усвідомлює свою належність до природного середовища, бережно ставитися до природи відбувалося у третій день.

   На уроці природознавства у 1-А класі “Які бувають рослини” вчитель намагалася встановити на уроці з дітьми гарні, доброзичливі стосунки, спрямувати процес навчання так, щоб дітям було цікаво вчитися, самостійно набувати знання і радіти своїм відкриттям.
Яскраві враження в учнів та вчителів залишила виставка «Осінь золота нам подарунки принесла».

   Виховний захід «Дитячі права – щасливе дитинство» проведений у 1-Б класі допоміг дітям зрозуміти ,що таке права дитини, які права вони мають,довів, яке велике значення для дитини має знання своїх прав. Першокласники, як дорослі, висловлювали свої погляди і думки з різних питань, розповідали про свої права.

Четвер

   Четвер пройшов під гаслом «І сувора, й солов’їна Математики країна»

   В цей день учні 3-Б і 3-В класів продемонстрували свої математичні здібності на математичному КВК та на відкритому уроці математики.

 

П’ятниця

   Наші учні – наші зірочки! Вони найкращі за усіх! Такими словами розпочалася урочиста лінійка закриття Тижня початкових класів «Овації найкращим ». Найактивніших, найталановитіших  вітали, аплодували, вручали грамоти.

   Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.

   І на завершення… Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допоможуть нам у цьому наші учні та їх батьки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 1824 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/5
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]