Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2015 » Квітень » 20 » Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас»
12:17
Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас»

На виконання наказу відділу освіти Артемівської міської ради  від 01.04.2015р.№169 та наказу по школі від 10.04.2015р. №53 «Про проведення Тижня початкової школи «Ми йдемо у 5 клас» у 2014/2015 навчальному  році» у період з  14 по 17 квітня 2015 року в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12  проходив Тиждень початкових класів. У цьому заході прийняли участь учні   4-х  класів та учителі початкової школи.

Метою цього  заходу  є  розвиток в учнів бажання опановувати навчальні предмети, ознайомлення дітей, батьків з досвідом роботи вчителів початкових класів, з нетрадиційними підходами до вивчення навчальних дисциплін, виявлення здібностей дітей.

               Кожній дитині - світло знань,

               Кожній дитині – можливість творити,

               Віру у сили свої без вагань –

               Радість у цьому світі жити!

Під таким гаслом педагоги школи провели Тиждень початкової школи «Ми йдемо у 5 клас».

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли  корекції та розвитку інтелектуальних та творчих здібностей учнів. Слід відмітити, що велика заслуга проведення тижня на високому організаційному рівні належить вчителям Сердюк О.В., Муравльовій Т.В., Пічугіній Л.В. та Тищенко Г.М.

14 квітня відбулося святкове відкриття Тижня початкової школи «Ми йдемо у 5 клас» та перший захід-виставка дитячих малюнків на тему "Світ очима дітей". Кожна творча робота підкреслювала індивідуальність, роздуми, відчуття учнів.

15 квітня учні початкової школи подорожували «Царством живої природи» під керівництвом вчителя Тищенко Галини  Миколаївни. Діти були охоплені різноманітними цікавими вправами природничого змісту.

 

 

 

 

 

 

 

Також у цей день було проведено вчителями фізкультури Ткаченко К.Ю. та Піддубним А.В  спортивне свято «Ми зі спортом дружимо!» Честь команд захищали найсильніші та  найспритніші представники від кожного класу. Діти показали свою силу, спритність, витривалість.

16 квітня  для вчителів-предметників майбутніх 5 класів, батьків учитель 4–А класу Пічугіна Л.В. провела відкритий урок з української мови  з теми «Дієслово». Виховний захід «В гостях у тети кошки», який провела Сердюк О.В.

 

 

 

 

 

 

 

Протягом Тижня пройшли конкурси : «Юний казкар» та конкурс шкільної преси, а вчителі мали змогу презентувати розробку зборів батьків майбутніх першокласників.

Учителі, які працюватимуть в 5 класах, познайомилися з учнями, з рівнем їхньої готовності до навчання в середній школі, подивившись інтелектуальну гру «Юні розумники».

 

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень початкових класів закінчився, але всі  учні ще довго будуть згадувати про нього. А нагадуватимуть їм про це нагороди, які вони отримали за підсумками проведеного. Кожен класний колектив був нагороджений грамотою за активну участь у проведенні Тижня початкової школи «Ми йдемо у 5 клас». Та й кожен учень початкової школи не залишився поза увагою і отримав пам’ятний знак, який відповідав його здібностям:  «Самий спритний»,  «Витівничок», «Найталановитіший» та ін. Також були висловлені подяки вчителям та батькам учнів.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші та  найталановитіші.

Просмотров: 581 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]