Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Червень » 1 » Тиждень Правил дорожнього руху
08:08
Тиждень Правил дорожнього руху

   Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань в майбутнє.

   На виконання лист Міністерства освіти і науки України від 16.05.2018 №вх.1/9-307 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху», в Бахмутській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №12 з 21.05.2018р. по 25.05.2018 р. були проведені заходи в рамках тижня:

  • єдиний урок (24.05.2018 р.) «Безпека на дорозі – безпека життя», який провели старшокласники для учнів початкової ланки;
  • переглянуті відеоматеріали щодо правил дорожнього руху;
  • з учнями 5- 8 класів проведено вікторини «Знай та виконуй правила дорожнього руху»;
  • проведено батьківські збори, одним з питань на яких було «Запобігання загибелі та травмування дітей під час автопригод», особливості перевезення неповнолітніх;
  • на сайті школи розміщені пам’ятки для учнів та батьків «Подбай про безпеку вашої дитини», «Моя дитина – учасник дорожнього руху», «Мій безпечний шлях до школи».

Пам’ятка для батьків

«Моя дитина – учасник дорожнього руху»

   Шановні батьки! Сучасний світ з його насиченістю автошляхів та вулиць повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний їх крок може зупинити щасливу дитячу ходу, змінивши її болем. Навчити дітей дотримуватися власної безпеки з перших самостійних кроків – обов’язок, перш за все, батьків. Пам’ятайте! Найкращим взірцем поведінки на вулицях та автошляхах для дитини є безпосередньо приклад батьків. Закликаємо Вас прислухатися до порад Державтоінспекції міста Дніпродзержинська: проводжаючи дитину до школи та зустрічаючи після уроків, обирайте найбезпечніший маршрут від школи до дому; наголошуйте дітям про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху; вчіть дітей орієнтуватися в дорожній обстановці; при переході через дорогу міцно тримайте дитину за руку; не виходьте з дитиною на проїжджу частину із-зі транспорту, що стоїть, із-за кущів, не оглянувши попередньо дороги, - це типова помилка, і не можна допускати, щоб діти її повторювали; не дозволяйте дітям гратися поблизу доріг і на проїжджій частині вулиці; чекайте транспортний засіб тільки на тротуарах та посадкових майданчиках; обмежте своє пересування в темний час доби та в умовах поганої видимості по проїжджій частині дороги; запізнюючись до школи, в жодному випадку не перебігайте дорогу в невстановленому місці – водій не завжди може вчасно помітити Вас та правильно зреагувати. І головне будьте прикладом для дітей у дотриманні Правил дорожнього руху. Адже життя і здоров’я Вашої дитини – у Ваших руках!

Пам’ятка пішохода

«Мій безпечний шлях до школи»

   Юний друже! Бути пішоходом – це дуже відповідально. Дорожній рух – складний процес і його безпека залежить від вчинків кожної людини. Всі повинні суворо дотримуватися Правил дорожнього руху. Особливо важливо вміти поводитися на вулиці, переходити дорогу і знати правила для пішоходів. Пам’ятай! Переступивши поріг свого дому, ти стаєш учасником дорожнього руху, і від твоєї поведінки залежить твоя безпека, а нерідко - здоров’я і життя інших людей. Бути дисциплінованим пішоходом зовсім неважко. Кожного разу перед виходом на проїжджу частину зупинися для спостереження за рухом на дорозі, щоб переконатися у відсутності автомобілів, ніколи не перебігай проїзну частину, перетинай її по позначених пішохідних переходах або на зелений сигнал пішохідного світлофора. При їх відсутності вибирай таке місце переходу, звідки дорога добре проглядається з усіх сторін, і в жодному випадку не грай поблизу доріг – це небезпечно! Люби життя, адже дорога не вибачає помилок!

 

Просмотров: 333 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]