Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2016 » Травень » 19 » Твори добро
12:46
Твори добро

           Добро творити школа нас навчає,

          Добра удома тато й мама вчить.

          З глибин віків народ наш помічає,

          Що доброму на світі добре жить.

          Бо в нього серце світле і чудове,

         Воно дарує радість і тепло.

          І кожну мить допомогти готове,

          Щоб всім на світі затишно було.

 

   Не секрет, що саме шкільне дитинство - один з найважливіших етапів у житті дитини. У цей період дитина активно пізнає навколишній світ, отримує досвід взаємодії з іншими людьми, намагається знайти своє місце серед них, вчиться жити в злагоді з самим собою і оточуючими.

   Під час проведення Години спілкування «Візитна карточка класу» у 3-Г класі (класний керівник Катерина Дмитришина) Артемівської ЗОШ№12  діти підвели підсумки роботи самоврядування. Кожен учень звітував про виконання свого доручення. Діти  з великим захопленням згадували про цікаві виховні заходи: перемога в обласних конкурсах, зустріч з цікавими людьми, презентація творчості поетів – земляків Ставрулової  В.А., Решетової С.А., участь у Всеукраїнських конкурсах.

   Практичний психолог Ірина Пурман провела заняття «Твори добро» з елементами тренінгу, використовуючи  «Мозковий штурм» та «Вільні асоціації». Ці методи інтерактивного навчання  спонукали учнів проявляти не тільки свою уяву та творчість з даної теми, але й передбачали вільне висловлення думок усіх учасників і допомагали знаходити багато ідей та рішень. Кожна дитина розфарбовувала найулюбленішу квітку  і записала на ній позитивні якості характеру, які допоможуть їй бути уважною і доброю один до одного. Діти ділилися своїми знаннями про квіти, які є символами України; розповідали міфи та легенди, пов'язані з цими рослинами; та які з них занесені до «Червоної книги». В кінці уроку учні  створили колективний «Квітковий садочок».

   Діти зробили висновок, що людина живе для того, щоб творити добро, допомагати один одному. І допомога має бути своєчасною, щирою, безкорисливою.

 

 

 

 

 

Просмотров: 267 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]