Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Травень » 21 » Участь у квесті
07:51
Участь у квесті

Період, що минув із моменту утворення незалежної України, переконливо довів, що одним із найскладніших напрямів українського державотворення виявилося формування зовнішньополітичної стратегії та реалізація адекватної національним інтересам міжнародної політики в динамічному і взаємопов’язаному глобалізованому світі. Але за цей час Україна остаточно визначилася з вектором зовнішньої політики та обрала європейський шлях розвитку. Виходячи з переваг, які мають громадяни країн Європейського Співтовариства, наша держава зробила правильний вибір, обираючи такий вектор міжнародної політики.

З метою донести до громадян України, молоді, школярів, підростаючого покоління інформацію про країни Європейського Союзу, їх політичний розвиток, природні ресурси та якість життя населення, в нашій державі проводяться різні культурні заходи на цю тематику.

Цього року вперше було проведено квест серед учнів 10 класів всіх шкіл міста «Гравіккон. На перехресті наук». Захід відбувся 19 травня та був присвячений «Дню Європи». Квест – нова форма гри для нашого міста, та має на меті проведення аматорського спортивно-інтелектуального змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами.

В ньому брала участь команда «Evil Genious» Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12. Під час гри необхідно було вирішувати логічні завдання, здійснювати пошук на місцевості, будувати оптимальні маршрути переміщення, шукати оригінальні рішення і підказки. Наші школярі найбільш зацікавилися локаціями «Європейська», «Скарби історії» та «Літературна класика». Завдання були спрямовані на вивчення сформованості знань із географічного орієнтування, культурно-історичного розпізнавання країн Європейського Союзу, а також на виявлення знань та уявлень про літературний процес 19 ст., на знання рідної мови, а також англійської мови та культури.

Команда «Evil Genious» під керівництвом вчителя історії Іваненко Віктора у конкурентній боротьбі показала високий рівень знань та практичних навичок і зайняла перше місце у квесті.

Дуже дякуємо організаторам заходу Горлівському інституту іноземних мов за такий чудовий захід, який допомагає систематизувати набуті знання і відчути дух суперництва в цікавій грі.

 

Просмотров: 206 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]