Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Травень » 17 » Участь учнів школи у відкритих уроках з футболу
13:49
Участь учнів школи у відкритих уроках з футболу

   Зовсім недавно Федерацією футболу України та громадською спілкою «Федерація футболу Донецької області» в місті Бахмут були проведені «Відкриті уроки по футболу», спрямовані на інтеграцію дітей-переселенців у місцеві громади.

   Футбольний майданчик було розбито на окремі сектори, кожен із яких приймав конкретну команду, гравці якої відпрацьовували той чи інший елемент гри у футбол. Варто зауважити, що хороший настрій учасникам Відкритого уроку забезпечили керівники Федерації футболу України , які надали у розпорядження учасників грандіозних уроків комплекти спортивної форми та амуніції для юних футболістів.

   Учні нашої школи із великим задоволенням виконували завдання, які ставили перед ними тренери. Це був дивовижний день для всіх дітей, а головне можливість отримати цінні уроки з футболу.

   Головна мета такого заходу – залучати дітей до занять спортом, щоб діти не тільки полюбили футбол та створювали свої дворові команди з футболу, а й записувалися до гуртків дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста. Також організатори зробили акцент на тому, щоб у складі команд для цих відкритих тренувань були діти-переселенці. Таким чином відволікти їх від тривожних подій, які зараз відбуваються на Сході України.

   Відкриті уроки футболу – це підґрунтя для розвитку масового футболу в Україні.

 

Просмотров: 171 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]