Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2016 » Листопад » 3 » Урочисте засідання з нагоди 15-річчя заснування інтелектуального клубу «Дискавері»
08:13
Урочисте засідання з нагоди 15-річчя заснування інтелектуального клубу «Дискавері»

   2 листопада в Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулося урочисте засідання з нагоди 15-річчя заснування інтелектуального клубу «Дискавері» на тему: «Талановиті діти – майбутнє України». Почалося воно з урочистого відкриття Дошки Пошани, на якій помістили фотографії 72 обдарованих, талановитих учнів школи, які досягли чималих висот у різних галузях науки, мистецтві та спорті. Дошка Пошани має назву «Україна – це я». Учителі вірять, що діти зможуть забезпечити гідне майбутнє своїй країні й змінити світ на краще. І це оновлення світу директор школи порадив починати з оновлення самих себе.

   На засіданні, за традицією школи, привітали 14 нових членів клубу – юних розумників і розумниць, якими стали четверокласники. Вони отримали в подарунок маленьких совенят – символ пізнання, мудрості та просвіти, який буде надихати їх на нові перемоги.

   Цього року 268 учнів школи брали участь у першому етапі Всеукраїнських олімпіад, 36 учнів стали переможцями й отримали дипломи першого, другого та третього ступенів. Серед переможців був і наймолодший учасник олімпіад – учень 6-Б класу Бабенко Андрій. Він нагороджений двома дипломи й набрав найбільшу кількість балів з фізики та математики. Крім того, п'ять учнів отримали почесну нагороду «Найактивніший учасник шкільних олімпіад» (Колесник Михайло, Дворянов Даниїл, Клінов В’ячеслав, Гузенко Анастасія, Ракова Анастасія).

   Уже четвертий рік поспіль на урочистому засіданні клубу визначають найбільш активний клас. Цього року 15 переможців в архіві 9-Б класу! Вони отримати почесну перехідну нагороду – «Золота зірка».

   Без уваги не залишили спортсменів, співаків, танцюристів та майстрів з декоративно-ужиткового мистецтва. Президент клубу Денисов Євген Іванович нагородив їх дипломами та подяками.

   Слова щирої подяки прозвучали й на адресу вчителів, які змогли створити умови для розвитку творчих та інтелектуальних здібностей своїх учнів. Наставники та тренери вірять, що девіз клубу «Бажай більшого, прагни до кращого, отримаєш те, про що мріяв!» стане життєвим девізом для кожного на шляху до нових перемог.

   Завершилось засідання клубу «Дискавері» несподіваним сюрпризом – тістечками зі свічками-феєрверками. Такий солодкий подарунок приємно здивував учнів та вчителів, підняв настрій після важкого робочого дня.

   Дякуємо адміністрації школи, учителям та творчій групі (Богданцевій Ларисі Василівні та Скибі Тетяні Вікторівні) за таке чудове свято.

Капустіна Ксенія, учениця 11-Б класу 

До вашої уваги на нашому каналі на YOUTUBE:
Дискавері 2016_Фото_слайд-шоу_Нагородження

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 403 | Добавил: admin | Рейтинг: 4.7/13
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]