Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Травень » 16 » урок з серії «Найбільший урок у світі»
11:08
урок з серії «Найбільший урок у світі»

   Наступний урок, із серії всесвітньої ініціативи «Найбільший урок у світі» під патронатом всесвітньої організації UNICEF було проведено учителем інформатики Тимуром Кілосонією у 6-А класі. Тема уроку: «Освіта може змінювати світ».
   На початку уроку, для занурення учнів до проблеми та створення необхідної атмосфери, було продемонстровано ілюстрації з деякими фактами щодо отримання гарної освіти. Було пояснено питання, які зацікавили учнів. Учням показали важливість освіченості, як для дітей, так і для дорослих. Після цього клас був об’єднано у 4 групи. Кожній групі було запропоновано виконати творче завдання, метою якого було почути думки учнів, щодо рис та якостей, якими має володіти освічена людина. Також дітям запропонували припустити, яким би був світ, якби б всі люди були добре освіченими.
   Друга частина уроку була присвячена нерівномірному доступу до освіти у різних кутках світу. Вчителем була продемонстрована карта, яка показує рівень доступності освіти. Після цього з учнями було обговорено кілька питань: було порівняно рівень доступності до освіти в нашій країні в порівнянні з іншими країнами світу; було підведено підсумки, щодо доступу до освіти в різних країнах. Наприкінці уроку учні, за допомогою вчителя, сформували глобальні цілі, що направлені на подолання рівня бідності та боротьби за рівний доступ до освіти.
   Сподіваємось, що завдяки можливості, яку надала всесвітня організація UNICEF, долучивши нас до ініціативи «Найбільший урок у світі», наші учні матимуть можливість змінити щось у майбутньому задля кращого життя у всьому світі, починаючи зміни із себе вже сьогодні.

#LargestLessonUkraine #SDGs4Children #TeachSDGs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 213 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]