Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Травень » 21 » Урок з серії "Найбільший урок у світі"
08:37
Урок з серії "Найбільший урок у світі"

    Як ми вже писали, «Найбільший урок у світі» за ініціативи ЮНІСЕФ ставить на меті проведення уроків у більше ніж 100 країн світу, у тому числі в Україні, щоб найбільша кількість дітей дізналась про Глобальні цілі сталого розвитку, про найбільші проблеми і виклики, які існують зараз в світі і про 17 цілей сталого розвитку, які мають бути досягнені до 2030 року. 
    З метою підвищення обізнаності учнів нашої школи учителем інформатики Оленою Демченко був проведений урок на тему: «Глобальні цілі сталого розвитку» з учнями 8-А класу. На уроці дискутували щодо проблем, з якими найбільше стикається населення нашої країни та світу, задумалися над майбутнім планети, спробували висловити думки про альтернативні джерела енергії та нові джерела сировини для збереження ресурсів світу. 
    Акцентом уроку став перегляд анімаційного відео освітянина Сера Кена Робінсона (посилання можна знайти наприкінці статті), а спільним проектом – створення інформаційного стенду «Вивчаючи глобальні цілі». Узагальненням став вислів «Які я можу робити мінімальні зусилля кожного дня, аби подолати ці проблеми, зокрема викорінити бідність, подолати гендерну нерівність та несправедливість?»
    На цьому «Найбільший урок у світі» не закінчився, проект триває. Ми впевнені, що такі уроки дають можливість замислитись дорослим і дітям про майбутнє нашої планети, передивитися власні погляди, визначити інші пріоритети в житті. 

    #LargestLessonUkraine #SDGs4Children#TeachSDGs

    Відео- https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=dKdOh8O8RCg

Просмотров: 55 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]