Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Травень » 20 » Уроки історії присвячені жертвам політичних репресій
15:04
Уроки історії присвячені жертвам політичних репресій

Стань, народе, без ліку й числа,

Хором траурним, Пам'ятним колом!

Стань Вінком, стань життя Ореолом

Хай почує вся пагорб і кожна ограда,

Що засуджено зло і проміниться Правда, Омріяна Правда!

   У Бахмутській загальноосвітній школі №12 пройшли уроки історії присвячені жертвам політичних репресій. Вчитель історії Іваненко Віктор провів тематичні уроки, метою яких було вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги учнів до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства. Впродовж уроку важкою блискавкою «прогриміли» такі слова «терор», «Велика чистка».

   День вшанування жертв політичних репресій — це не гучна подія. Ця дата дуже тиха та особиста й існує для того, аби нагадувати усім нам, про те, як важливо не допустити повтору минулого. Когось стратили, чиюсь творчість заборонили публікувати, а хтось завершив життя самогубством, не витримавши постійних переслідувань з боку радянської влади.

   Ця трагедія ніколи не повинна повториться. Це наша історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам’ятати, яку страшну трагедію довелось пережити нашому багатостраждальному українському народові на шляху до незалежності.

 

 

 

 

 

Просмотров: 141 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]