Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Вересень » 18 » «Увага! Діти на дорозі!»
08:40
«Увага! Діти на дорозі!»

   На виконання Законів України «Про дорожній рух», «Про загальну середню освіту», наказу Управління освіти «Про проведення Всеукраїнського рейду «Увага! Діти – на дорозі!» та з метою активізації роботи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, в Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 з 20 серпня по 20 вересня 2018 року проводився Всеукраїнський рейд «Увага! Діти – на дорозі!».

   Дотримання правил дорожнього руху – один з головних компонентів збереження життя і здоров’я дітей. На сьогодні, коли наші діти навчаються в різних навчальних закладах –ЗОШ№2, №3, №18, №24 – це питання дуже актуальне, бо учням школи треба добиратися до місця навчання і пішки, і на транспорті, тому знання та виконання правил дорожнього руху дуже важливе.

   В ході місячника учні під керівництвом педагогів повторювали правила дорожнього руху, вдосконалювали навички переходу вулиць, правила поведінки у громадському транспорті.

   Традиційно учні старшої ланки відвідали учнів 1-2-х класів, щоб за допомогою малюнків, в доступній формі, розповісти дітям, як треба переходити вулицю і в яких місцях, переглянули мультфільми, які викликали зацікавленість у дітей. Учні 11-А класу під керівництвом їх класного керівника Шепель Ольгою відвідали дитячі садки, де навчаються наші першокласники. Діти 3-4-х класів поширили свої знання з ПДР, беручи участь у цікавих вікторинах.

   У всіх класах пройшли єдині уроки «Безпека на дорозі – безпека життя», інші виховні заходи, націлені на пропаганду правил дорожнього руху.

   Місячник закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується, адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 40 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]