Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2016 » Вересень » 23 » Увага! Стартує Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
15:36
Увага! Стартує Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

   Упродовж з 19.09 по 23.09.2016р. в Бахмутській  загальноосвітній школі проводились різноманітні заходи з метою масового залучення учнів та педагогів до участі у грі-конкурсі «Соняшник».

   20.09.2016р. пройшло методичне об’єднання  вчителів гуманітарного циклу, на якому керівник МО Скиба Тетяна познайомила усіх  з умовами конкурсу  для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та акцентувала увагу на тому, що  професійні конкурси - це не тільки огляди педагогічних талантів, вони допомагають підтримувати престиж професії, дають новий імпульс для творчості .

   Учителі української мови та літератури провели інформаційний екскурс «Соняшник – 2017». У початковій школі розпочав свою роботу гурток «Мовознавці». Діти із задоволенням  виконували цікаві завдання минулих років, спрямовані на знання історії, побуту, духовної  культури, здобутків  народних ремесел та промислів, різних галузей мистецтва українців. І хоча під час роботи у них виникали певні труднощі, вони їх впевнено долали й рухались вперед, відкриваючи щось нове й  захоплююче. Адже основне  завдання  конкурсу – зберегти і примножити скарби духовності нашого народу, пробудити національну свідомість, прищепити любов до всього прекрасного, до народу та України.

Усім учасникам українознавчої гри «Соняшник – 2017»

бажаємо успіхів та перемог! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 203 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]