Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2021 » Лютий » 10 » в рамках освітнього проекту «Благодійники в дії»
09:09
в рамках освітнього проекту «Благодійники в дії»

Одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин. Саме тому одним із важливих завдань педагогіки сьогодні є здійснення просвітницько-виховної діяльності щодо формування у молодого покоління гуманного та відповідального ставлення до природи і, зокрема до тварин.

Сьогодні в рамках освітнього проекту «Благодійники в дії» учні 7-Г класу разом класним керівником Ганною Бамбулею та педагогом-організатором Надією Дорошко відвідали місцевий притулок безхатніх тварин громадської організації «Лада». До цього відвідування учні готувалися заздалегідь: власноруч вони виготовили тринадцять теплих лежачків для тварин. Зараз, в таку погоду, вони будуть їм у заваді. Діти оглянули місця перебування тварин, умови їх утримання. Діти були розчулені історіями тварин, які опинилися в цьому притулку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Волонтери організації «Лада» висловили подяку колективу нашої школи за постійну співпрацю з притулком безхатніх тварин. Треба зазначити, що вже третій рік ми надаємо посильну допомогу тваринам, організовуючи благодійні акції, в ході яких всі бажаючі приносять корм для тварин, ліки, іграшки, теплі речі. Все це направляється в місцевий притулок.

Закликаємо і надалі не бути байдужими та брати участь в благодійних акціях.

 

Просмотров: 16 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]