Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2016 » Листопад » 11 » Вибори президента школи
10:35
Вибори президента школи

   Самоврядуання в школі – це школа формування навиків керівництва, соціальної активності учнівської молоді. Мета органів учнівського самоврядування – виховання самодостатньої особистості, здатної відповідати за свої рішення та вчинки.

   У Бахмутській ЗОШ№12 пройшли вибори президента дитячої організації «Джерело». Кандидатур на цю посаду було дві: Ракова Анастасія, учениця 9-Б класу, та Балабанова Олександра, учениця 10-А класу. Гідні дівчата, які активно приймають участь у шкільному житті. В актовій залі зібрався шкільний актив, перед яким кандидати на місце президента мали змогу продемонстрували свої ораторські здібності, представити свої передвиборні програми. Головне питання, на яке вони повинні були відповісти, це «Чому саме я?». З цим вони успішно впоралися, додавши до свого виступу слайди презентацій зі своїм порт фоліо. Заслухавши виступи кандидатів, присутні прийняли участь у голосуванні, за підрахунками якого перемогу одержала Балабанова Олександра.

   Вітаємо переможницю! Тепер новий президент буде вибирати собі команду, яка буде працювати над втіленням загальних завдань, щоб зробити життя у школі змістовним, радісним та цікавим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 236 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]