Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Травень » 31 » Відкриття літнього табору
14:38
Відкриття літнього табору

   Літо – це пора розваг, відпочинку, загартування. Найкращий спосіб відпочинку – організований, коли діти мають можливість спілкуватися, змагатися, вдосконалюватися, розвивати свої творчі можливості не стихійно, а під пильним доглядом вихователей. І що важливо - все це відбувається у вільній формі, коли вони мають вибір, можуть гратися, займатися цікавими справами на свій власний розсуд.

   Так, 31 травня в Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12 відбулося урочисте відкриття пришкільного табору. Гаслом нового дня в таборі стали слова: «Прощавай навчання час – табір вже чекає нас». Діти з щирими посмішками, веселим настроєм зустріли довгоочікувані літні канікули, не захотіли прощатися зі школою, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями.

   Три загони вишикувалися на урочисту лінійку з нагоди відкриття табору. Кожен загін достойно представив себе і доповів, що знаходиться в повному складі і готовий до активного відпочинку та жити за встановленими законами табору. Після урочистостей діти показали свої таланти під час святкового концерту, де вони співали пісні, виконували цікаві завдання, відчули себе справжніми акторами.

   Відкриття табору стало веселим святом, а час, проведений в таборі допоможе дітям відпочити, згуртуватися та весело провести час. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 82 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]