Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Травень » 11 » Відповідальність починається з мене
08:44
Відповідальність починається з мене

   В наш час дуже гостро стоїть проблема здорового способу життя школярів. Нажаль, дуже багато чинників впливає на те, щоб діти обирали хибний шлях у формуванні свого здоров’я, не замислюючись над тим, чим це може закінчитися. Наша школа не може залишатися осторонь цієї проблеми. Усіма можливими засобами ми намагаємося сформувати в наших вихованців позитивну мотивацію до життя.

   Саме тому в Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ № 12 вчителі та учні залучилися до Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Серед школярів пройшов конкурс малюнків "Бережи своє здоров'я", мета якого полягала у тому, щоб сформувати позитивний світогляд, привернути увагу до проблем, які нас оточують. Вчителем Сердюк Ольгою Вікторівною , класним керівником 3-Б класу були «Веселі старти», де учні долали різні перешкоди, а головне весело та з користю проводили час. За свої старання всіх учнів нагородили солодощами. Головна мета заходу полягала в тому, щоб закликати всіх учнів займатися спортом та цінувати своє здоров’я, за яке несемо відповідальність тільки ми.

   Проводились тематичні уроки з предмету «Основи здоров’я» на теми: «Шкідливі звички та їх наслідки», «Здоров’я – цінність нашого життя». Метою даних заходів було ознайомити учнів з видами шкідливих звичок, їхнім впливом на організм школярів, та направити дітей до ведення здорового способу життя, сформувати у них прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей.

   Всі учні школи брали активну участь в акції й обрали одне єдине гасло: «Шкідливим звичкам скажи: «НІ!» Зроби правильний вибір – обери здоровий спосіб життя!»

   Заходи, проведені в продовж квітня, нагадали учням: про своє здоров’я треба дбати з дитинства!

 

 

 

 

Просмотров: 93 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]