Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2021 » Квітень » 23 » виховні заходи з нагоди 35-річчя Чорнобильської трагедії
15:44
виховні заходи з нагоди 35-річчя Чорнобильської трагедії

Чорнобиль… 26 квітня 1986 рік… Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і утворив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.

Минуло 35 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

У Бахмутській ЗОШ№12 пройшли тематичні уроки, виховні заходи з нагоди 35-річчя Чорнобильської трагедії. Під час заходів учні переглянули відеофільми, презентації, говорили про наслідки цієї екологічної катастрофи. Вчителі наголошували, що якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих в тій трагедії та тих, хто помер від наслідків катастрофи. Учні поклали квіти до пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії у сквері металургів.

Час летить швидко та Чорнобильська трагедія для нашого народу лишається незагоєною раною і невирішеною проблемою. Низький уклін всім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 17 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]