Меню сайтy
 
Освітній округ
 














Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Грудень » 3 » Вітаємо переможців учнівських олімпіад
11:40
Вітаємо переможців учнівських олімпіад

Вітаємо переможців у ІІ (міському) етапі олімпіади з французької мови!

Шуст Вікторію, ученицю 8-А класу, (вчитель Неклеса В.О.) за зайняте І місце!

Іванюк Маргариту, ученицю 11-А класу, (вчитель Неклеса В.О.) за зайняте І місце!

 

Вітаємо переможців у ІІ (міському) етапі олімпіади з хімії!

Чуйко Поліну, ученицю 9-Б класу, (вчитель Радюк В.О.) за зайняте І місце!

Безуглу Аліну, ученицю 11-А класу, (вчитель Радюк В.О.) за зайняте ІІ місце!

 

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика - учнів Бахмутської ЗОШ№12!!!

Стригунову Марію, ученицю 4-А класу (вчитель Синельникова Г.В.) за зайняте І місце!

Жинжир Лілію, ученицю 8-А класу (вчитель Малапура Н.В.) за зайняте ІІ місце!

Дубову Соф'ю, ученицю 5-А класу (вчитель Малапура Н.В.) за зайняте ІІІ місце!

Машину Вероніку, ученицю 10-А класу (вчитель Малапура Н.В) за зайняте ІІІ місце!

 

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу предметних олімпіад – учнів Бахмутської ЗОШ№12!!!

Вітаємо переможців у ІІ (міському) етапі олімпіади з російської мови та літератури!

Височина Максима, учня 8-Б класу (вчитель Бродецька І.В.) за зайняте ІІ місце!

Дев'ятову Евгенію, ученицю 8-В класу (вчитель Жиліна О.А.) за зайняте ІІІ місце!

 

Вітаємо переможців у ІІ (міському) етапі олімпіади з біології!

Чуйко Поліну, ученицю 9-Б класу (вчитель Єршова О.О.) за зайняте І місце!

Височина Максима, учня 8-Б класу (вчитель Гетьман Н.Л.) за зайняте ІІ місце!

Сидоренко Софію, ученицю 9-Б класу (вчитель Єршова О.О.) за зайняте ІІІ місце!

Безуглу Аліну, ученицю 11-А класу (вчитель Єршова О.О.) за зайняте ІІІ місце!

Вітаємо переможців у ІІ (міському) етапі олімпіади з української мови та літератури!

Чуйко Поліну, ученицю 9-Б класу (вчитель Малапура Н.В.) за зайняте ІІ місце!

 

Вітаємо переможців у ІІ (міському) етапі олімпіади з фізики!

Лупаїну Євгена, учня 7-Б (вчитель Шепель О.А.) за зайняте І місце!

Олійник Анастасію, ученицю 7-А (вчитель Захаренко Л.М.) за зайняте ІІ місце!

Капицю Данила, учня 7-А класу (вчитель Захаренко Л. М.) за зайняте ІІІ місце!

Василюка Володимира, учня 8-В класу (вчитель Шепель О.А.) за зайняте І місце!

Сидоренко Софію, ученицю 9-Б класу (вчитель Шепель О.А.) за зайняте І місце!

Мирошниченко Єлизавету, ученицю 9-Б класу (вчитель Шепель О.А.) за зайняте ІІІ місце!

Ткаченко Антона, учня 11-А класу (вчитель Шепель О.А.) за зайняте І місце!

 

Вітаємо переможців у ІІ (міському) етапі олімпіади з історії!

Зюзіна Максима, ученика 10-А класу (вчитель Іваненко В.А.) за зайняте ІІІ місце!

Вітаємо переможців у ІІ (міському) етапі олімпіади з німецької мови!

Сухоручко Каріну, ученицю 9-А класу (вчитель Дронова Г.О.) за зайняте І місце!

Удовенка Максима, учня 11-А класу (вчитель Дронова Г.О.) за зайняте І місце!

Вітаємо переможців у ІІ (міському) етапі олімпіади з математики!

Капицю Данила, учня 7-А класу (вчитель Захаренко Л.М.) за зайняте ІІІ місце!

Вітаємо! Нових перемог!

Просмотров: 102 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]