Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2020 » Квітень » 23 » Всесвітній день книги
14:10
Всесвітній день книги

   Читайте! Читайте! Читайте!

Читайте не поспішаючи, щоб не втратити жодної краплі змісту книги.

   Читайте! Нехай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги!

                                                К. Паустовський

 

   У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації в часі й просторі. 

   Книга на сучасному етапі розвитку цивілізації залишається одним із найефективніших інструментів передачі інформації з усіх сфер людської діяльності. Книги покликані служити людям, а краса й мудрість, відтворена у друкованих рядках, неодмінно має стати на заваді жорстокості, несправедливості й насиллю, врятувати наш неповторний світ. ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Причиною вибору саме цієї дати послужило те, що багато відомих письменників народились або померли 23 квітня. Наприклад, М. Сервантес, В. Шекспір, Л. Вега, М. Дрюон, М. Валеджо, В. Набоков…

   Сьогодні Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу. Так і учні Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 цього дня також долучилися до Всесвітнього дня книги. Учителі української мови та літератури, англійської мови, зарубіжної літератури під час проведення дистанційних уроків разом з учнями поринули в захоплюючий світ книги. Діти мали можливість розповісти про улюблену книгу чи ту, яку нещодавно прочитали. Адже саме зараз,під час карантину, ми маємо можливість більше уваги приділити книзі: почитати вранці чи ввечері, лежачи в ліжку, почитати молодшим братам чи сестрам. Саме читання дає так багато нових відкриттів і можливостей. Маленька книга – великі двері у світ пригод і драм, історій і розповідей, бізнес-порад і красивих сюжетів... По правді кажучи, цей список ми можемо продовжувати і продовжувати. Але суть одна – читання робить нас кращими. І це факт! Отже,від читання книг лише одна користь. Читайте, розвивайтеся, мрійте, подорожуйте. А книги допоможуть вам в цьому!

   Щиро вітаємо всіх шанувальників книги, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово, із Всесвітнім днем книги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 119 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]