Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Лютий » 1 » World Read Aloud Day
11:22
World Read Aloud Day

   Щороку з ініціативи кампанії LitWorld проводиться Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day).

   Мета - показати читання як засіб взаємодії з навколишнім світом і як можливість передачі своїх емоцій іншій людині разом зі словом, що лунає.

   У 2018 році Всесвітній день читання вголос проводиться 1 лютого.

   З 2010 року тисячі людей в усьому світі присвячують цей день читанню вголос. У Франції, наприклад, практикується читання книг на вулиці для тих, хто хоче слухати; ініціатор цього руху - Марк Роже - багато років ходить по населеним пунктам і читає дітям книги вголос. У багатьох зарубіжних країнах зустрічі з письменниками проходять як сеанси читання вголос. Письменник читає фрагменти своєї книги присутнім. В Україні так само з успіхом проводиться День читання.

   Читання вголос популярно в усьому світі, спростовуючи думку про те, що читати потрібно лише дітям, які самі не вміють читати. Крім того, гучні читання відносяться до найбільш ефективних засобів спілкування як між дорослими і дітьми, так і між однолітками, навіть в підлітковому віці цей прийом дуже актуальний. Такий вид діяльності дає можливість показати дітям те, що вони можуть загубити під час самостійного читання, почути і відчути звучання слова.

   Не оминули увагою цю дату і в школі №12. У цей день учитель англійської мови Лариса Василівна Богданцева та учні 7-Б класу змогли послухати і доторкнутися до чарівних казок Ніка Елсворса. Все було пронизано добротою та чарами, адже ці казки діти знають і полюбляють з дитинства. При підготовці Лариса Василівна проводила як індивідуальні, так і групові читання. Була обрана форма проведення Дня читання - рольове читання казки. Учні не тільки читали текст, а й завдяки повному перевтіленню, допомогли занурити всіх слухачів в чарівний світ казки. Всі слухали з цікавістю, адже як приємно, коли читання приносить задоволення.

   Дивись тут https://youtu.be/1EGHZrrn0Nk

Просмотров: 318 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]