Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2019 » Грудень » 5 » заходи до 100-річчя початку Першого зимового походу Армії УНР
13:49
заходи до 100-річчя початку Першого зимового походу Армії УНР

   6 грудня виповнюється 100 років з початку Першого зимового походу Армії УНР, під час якого українські війська у тяжких боях пройшли 2500 км, захопили значні трофеї. Перший зимовий похід сприяв поширенню селянських повстань в Україні, показав силу духу і жертовність вояків УНР у боротьбі за незалежність.

   З нагоди 100-річчя від початку походу в Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 пройшли інформаційні хвилини, години спілкування, тематичні уроки. Цікаво пройшов позакласний захід, який провів учитель історії Віктор Іваненко. У ході заходу учні розповідали про спогади учасників Першого зимового походу, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в ті роки, згадали хронологію Української революції та визначних діячів того періоду.

   Учні старших класів завчасно підготували інформацію про найгостріші битви Першого зимового походу армії УНР, визначили історичне значення походу для подальшої боротьби українського народу за незалежність. Зимовий Похід спричинив значне піднесення національної свідомості серед широких мас українського населення. Послаблення тиску на українство в результаті дало поштовх розвитку української культури, що носить назву українського відродження 20-тих років. Зимовий похід дав зразки характерної партизанської війни, тому нам необхідно знати та пам'ятати ті події.

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 128 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]