Меню сайтy
 
Освітній округ
 


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2020 » Листопад » 9 » заходи в рамках тижня української писемності та мови
11:04
заходи в рамках тижня української писемності та мови

                                        Вона, як зоря пурпурова,

                                        Що сяє з небесних висот

                                        І там, де звучить рідна мова,

                                        Живе український народ.

Любов до рідної мови, любов до рідної Батьківщини — невіддільні поняття. Вони споконвіку живуть у людських серцях і притаманні тим, хто шанує історію й культуру власного народу.

9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови . З нагоди цієї дати в Бахмутській ЗОШ№12 пройшли різноманітні заходи в рамках тижня української писемності та мови: години спілкування «З витоків української писемності», вікторини «Мово наша солов’їна», «Що я знаю про рідну мову», поетичні вітальні «О слово рідне, хто без тебе я?», усні журнали «Мова – душа народу», учні школи брали участь у міському фестивалі української творчості «Мови велич і краса», проведено шкільний відеочелендж #Рідна_мова, педагоги та учні приєдналися до Всеукраїнського флешмобу з написання диктанту єдності, який в цьому році проводився в двадцятий раз. Сьогодні учні братимуть участь у Всеукраїнському мовно-літературному конкурсі імені Т.Шевченка.

Всі заходи були спрямовані на пропагування рідної мови, виховання у молоді любові до рідного слова, націлені на популяризацію та поширення зацікавленості учнів до нашої рідної мови. Треба пам’ятати, що українська мова — це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 61 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]