Меню сайтy
 
Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Березень » 30 » Засідання педагогічної ради з виховної роботи
08:41
Засідання педагогічної ради з виховної роботи

   29 березня в Бахмутській ЗОШ№12 відбулося засідання педагогічної ради з виховної роботи «Становлення і розвиток ефективної виховної системи як засобу формування духовно-моральних, громадянських та патріотичних рис особистості учня», яку підготувала заступник директора з виховної роботи Валентина Вітко. Цікавими та змістовними були виступи учителів Людмили Пічугіної, Віктора Іваненко, Наталі Швець, Ірини Ердик, Оксани Єршової, які розповіли про свої наробки у навчальній та виховній роботі.

   В ході педради педагоги проаналізували виховну роботу школи, обговорювали шляхи її у сучасній школі. Сьогодення вимагає від освітян творчості, потрібен фахівець, який одержимий своєю діяльністю, який буквально захоплений своїм пошуком і запалює ним дітей, породжує у власному досвіді нові ідеї, знаходить оригінальні педагогічні ходи, і негайно перевіряє їх на практиці навчання й виховання. В ході ділової гри на педраді учителі школи визначали , яким повинен бути сучасний педагог, якою повинна бути сучасна школа і що треба робити для вдосконалення та творчого зросту педагога. Учителі пригадали народну педагогіку, бо вона є одним з найбільших надбань українського народу. Так в ході гри вийшов віночок із засобів, методів та виховних цілей народної педагогіки.

   Всі учасники педради були задоволені робою, отримали масу та вражень та цікавих пропозицій щодо поліпшення навчальної та виховної роботи в школі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Просмотров: 66 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]