Освітній округ
 

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Главная » 2018 » Березень » 13 » Зустріч з героєм
14:04
Зустріч з героєм

   Нещодавно до нашої школи завітав учасник АТО – Роман Зіненко. Роман Зіненко – колишній морський піхотинець, боєць добровольчого батальйону Дніпро-1. Він був першим з 40 бійців, хто записався в батальйон на початку війни. Пройшовши страшні випробування Іловайського котла, Роман згодом написав свою книгу «Іловайський щоденник». Ця книга - розповідь самого автора про маловідомі події в оточеному Іловайську та вихід бійців «кривавим коридором», розповідь про своїх товаришів, які, нажаль, не всі залишились живими, і яких він часто згадує. Автор книги скромно вважає, що він, як учасник АТО, не вчинив нічого героїчного, а лише – розповів про героїв. Роман Зіненко не є професійним письменником, раніше не видавав книг, але це людина, яка від початку до кінця пройшла Ілловайський котел, і яка хоче поділитися з читачами тими жахливими, але все ж реальними спогадами.

   Цікаво та непомітно пройшла зустріч, на якій були присутні учні старших класів. В доступній формі Роман розповідав про ті події, які відбуваються на Україні, і про те що майже нещодавно пережив сам. Під час бесіди Роман зазначив, що він просто не розуміє психології людей, яким до цього захисту байдуже. Боєць-письменник переконаний – справжні громадяни завжди беруть на себе відповідальність, стають на захист держави, принципів і навіть жертвують життям заради цього…

   На прикладах таких людей, як Роман та їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни, заради квітучого майбутнього якої тисячі патріотів віддали своє життя…Слава Україні! Героям Слава!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Просмотров: 83 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]